Reminder: SJAAL MEE!

@ | Nieuws | 18-04-2009 | 09:34 | Link | 13 Reacties

Ik verwacht niet dat iemand het uberhaubt kan vergeten zeker met al die geruchten die de ronde doen! Maare, vanavond een must: SJAAL MEE! Neem ook reserve exemplaren mee voor je vrienden op de tribune die toch zonder zijn…

Vanavond wordt groots, vanavond wordt Feyenoord, vanavond wordt het genieten! Hand in Hand, Kameraden!

Reacties

Vanavond gaan we knallen! :D
Ik heb er nu al zin in! :P

VAKKIE Z4!

Youll never walk alone

Zeker zin in ! Z4 !

Edit: SSSST

Ik heb er de hele week al zin in onderweg maar de nodige pilsje naar binnen tikken word groots vanavond see you tonight for a fight against the german scum

Edit: sssssssssssssssst :D

Off-Topic: Die banner van de UEFA-Cup Finale, wat een prachtplaat. Ik krijg voor de 126ste keer weer kippenvel van die avond.

Zoals dat plaatje in het nieuwsbericht is, zal het nooit meer worden..

Spookachtig ziet het er dan uit met al die wapperende vlaggen erbij..

Geloof mij maar vanavond word de zoveelste flop om een sfeeractie te doen. heel veel mensen doen toch nooit mee en dat zal vanavond weer zo zijn helaas.

Dat denk ik niet Robin…

robin fr als je zo praat gaat het natuurlijk fout DOOR SUPPORTERS ZOALS JIJ!!

FSV:

De Feyenoord Supportersvereniging (FSV), het Tifo-Team en Feyenoord- supporters eren vanavond jubilaris Gerard Meijer voor 50 jaar trouwe dienst.

In 1959, 50 jaar geleden, begon op 24-jarige leeftijd verzorger en masseur Gerard Meijer aan zijn carrière bij Feyenoord. In die 50 jaar trouwe dienst groeide hij uit tot clubicoon. Gerard heeft te kennen gegeven dat hij na dit seizoen stopt als verzorger en masseur. Zoals hij zelf zegt: “het is mooi geweest, de oude baas stopt ermee”. Voor zijn 50- jarige jubileum en afscheid als verzorger/masseur is er door de FSV en het Tifo-Team vanavond op de Noordzijde een sfeeractie georganiseerd die in het geheel gewijd is aan publiekslieveling nr.1, Gerard Meijer.

Omstreeks 20.15 uur zal stadionspeaker Peter Houtman Gerard Meijer bij zich roepen. Op dat moment zal op de Noordzijde een megabanner worden uitgerold vanaf de tweedering. Dit is voor de overige supporters het sein om de vellen/bordjes omhoog te houden en te zwaaien met de uitgedeelde handdoekjes naar Gerard, zoals Gerard tijdens wedstrijden naar u doet.

Daarnaast bieden FSV voorzitter Eric van Dorp en Tifo coördinator Ron Smit, namens de supporters, Gerard Meijer twee cadeaus aan. Na het aanbieden van de cadeaus zal het nummer You’ll Never Walk Alone te horen zijn. Tijdens dit nummer vragen wij u uw sjaal te tonen als hommage aan Gerard Meijer.

Verzoek: gooi na de huldiging van Gerard Meijer de vellen niet weg, maar gebruik de vellen nogmaals bij opkomst van spelers.

Om de actie(s) te laten slagen rekenen wij op uw volledige medewerking.

Bij voorbaat dank namens de FSV en het Tifo-Team Feyenoord Rotterdam.

als bovenstaande niet genoeg reden is om een sjaal mee te nemen, weet ik het ook niet meer hor

ik zou zegge wie dat papiertje wegpleur ken lagge muaha